Kliczków podsumowanie zawodów

? ? MPMK 2019 ? ? Kliczków 2019
Chciałam podziękować wszystkim uczestnikom MPMK w Kliczkowie, którzy z uśmiechem na twarzach podeszli do tej sportowej rywalizacji. Dziękuję organizatorom, obsadzie sędziowskiej, lekarzom weterynarii, trenerom i Wam drodzy rajdowcy za miłą atmosferę w czasie MPMK i wzajemną pomoc na serwisach. Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich koników, które rozpoczęły sportową karierę w sportowych rajdach konnych. Dziękuję przedstawicielom PZHK za przybycie oraz ufundowanie pamiątkowych pucharów i flow. Mam nadzieję, że w przyszłym roku na MPMK będzie nas jeszcze więcej.


? ? MPS, MPJ i MJ, CEI ? ? Kliczków 2019
Najważniejsze zawody tego sezonu już za nami, zostały tylko wspomnienia i przemyślenia.
Chciałam gorąco podziękować Organizatorom, którzy po raz pierwszy podjęli się realizacji dla nas Mistrzostw Polski i zawodów międzynarodowych CEI1, CEI2. Podziękowania składam wszystkim Sędziom, Lekarzom weterynarii, całej obsłudze technicznej zawodów – Firmie A-co.pl, Wolontariuszom oraz Gospodarzom Toru i Wam Drodzy Rajdowcy.
Dziękuję Sponsorom i Zarządowi PZJ za ufundowanie nagród, pamiątkowych flow i pucharów. Tegoroczne zawody odbyły się w przepięknej scenerii wrzosowisk, lasów i okolicy Zamku w Kliczkowie oraz zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie, mieliśmy 3 różne pętle z bardzo dobrym oznakowaniem tras, nasze czworonogi miały zapięte chipy, wyniki były od razu dostępne on-line i zaplecze noclegowe było w jednym miejscu. Wiem, że dla niektórych jazda w temperaturze 31C i po kopnym piachu była wyzwaniem, ale taka ta nasza konkurencja, deszcz czy słońce musimy jechać, w końcu to poziom mistrzowski. Dziękuję Wam rajdowcy, za liczne przybycie, za uśmiechy na twarzach, dobre słowa, wzajemną pomoc i współpracę na serwisach oraz zachowanie zasad fair play. Dziękuję zagranicznym zawodnikom za przybycie do Kliczkowa.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej i nasza konkurencja SRK będzie się intensywnie rozwijać i świecić jasnym światłem.
Naszej Koleżance i wspaniałej Sędzinie życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jesteśmy z Tobą i czekamy na Ciebie.
Wracaj do nas szybko.

? Mistrzostwa Polski Seniorów Kliczków 2019
? miejsce Maria Landau ? VIP Kossack
? miejsce Ryszard Zieliński ? Miryn
? miejsce Piotr Nitka ? Mogadiusz
? Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców 2019
? miejsce Natalia Palczak ? Modelina
? miejsce Ewelina Kawalec ? Amglez
Jeszcze raz Gratuluję naszym Mistrzom,
życzę wszystkim dalszych sukcesów.

Barbara Rygoł