ZGRUPOWANIE KN JUNIORÓW 2023

Pierwsze zgrupowanie KN JUNIORÓW w SRK

Zgrupowanie Kadry Juniorów odbyło się w dniach 28-30.07.2023 w Champion Stable Beata Dzikowska
Bardzo dziękuję za organizację pierwszego zgrupowania KN juniorów Beacie Dzikowskiej, która udostępniła swój wspaniały obiekt. Zajęcia odbyły się zarówno w terenie, na torze i hali. Ponadto juniorzy uczestniczyli w wykładach. Wykładowcy przekazali ogromną wiedzę na temat bardzo trudnej technicznie trasy na MŚ w Castelsagrat w dalekiej Francji, treningu i przygotowania koni do wyjazdu. Omówiono zagadnienia z zakresu żywienia i suplementacji koni. Podziękowania za wykłady Beacie Dzikowskiej, Kamili Kart oraz Mateuszowi Hecold, który dodatkowo ocenił konie juniorów i udzielił cennych wskazówek. Podziękowania dla Polskiego Związku Jeździeckiego za finansowanie pierwszego zgrupowania KN juniorów oraz dla Anety Szyc, która ufundowała bony dla uczestników do sklepu jeździeckiego.
Mam nadzieję, że wiedza zdobyta na zgrupowaniu pozwoli juniorom jeszcze lepiej trenować i czuć się bezpiecznie w trakcie MŚ.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję Beacie, Kamili i Mateuszowi.
Juniorom życzę powodzenia i ukończenia drużynowego. Mocno trzymamy kciuki 2.09.2023 za juniorów na Mistrzostwach Świata. Podziękowanie dla Polskiego Związku Jeździeckiego za finansowe ogromne wsparcie startu juniorów na MŚ 🇵🇱🏇🏿🏇🏿🏇🏿