Wydarzenia

2019

DataMiejsce
05/04/2019 - 06/04/2019 Ciosny ZR
26/04/2019 - 27/04/2019 Zabajka
03/05/2019 - 04/05/2019 Ciosny ZR
18/05/2019 - 19/05/2019 Białka
07/06/2019 - 08/06/2019 Ciosny
13/07/2019 Dolina Gawora - odwołane
02/08/2019 - 03/08/2019 Ciosny - odwołane
10/08/2019 Bieruń
15/08/2019 - 18/08/2019 CH-EU-E 160 Euston Park UK
16/08/2019 - 17/08/2019 Nowe Polichno ZR, ZT - odwołane
16/08/2019 - 17/08/2019 SK Olszany Rytomoczydła
29/08/2019 - 31/08/2019 Zamek Kliczków
08/09/2019 Odporyszów
13/09/2019 - 14/09/2019 SK Olszany Rytomoczydła - dodane
17/09/2019 - 18/09/2019 CH-M-YJ-E 120 Pisa San Rossore Italia
20/09/2019 - 21/09/2019 Viritim Szarłat
21/09/2019 - 22/09/2019 CH-M-YH-E 7YO Pisa San Rossore Italia
28/09/2019 Ciosny 2019.09.28 ZR-F
28/09/2019 Kocieszyn
04/10/2019 - 05/10/2019 Nowe Polichno ZR, ZT
05/10/2019 SK Olszany Rytomoczydła
19/10/2019 - 20/10/2019 Michałów ZR, ZT
26/10/2019 Tuławki
27/10/2019 SK Olszany Rytomoczydła
10/11/2019 Olsztyn-Przymiłowice

2020

DataMiejsce
28/03/2020 - 29/03/2020 Rytomoczydła L,P - ODWOŁANE
04/04/2020 Ciosny L,P,N,1* - ODWOŁANE
18/04/2020 - 19/04/2020 Rytomoczydła L,P,N - ODWOŁANE
24/04/2020 - 25/04/2020 KTWK Dąbrówka ZR, ZT, - ODWOŁANE
02/05/2020 Ciosny L,P,N,1*
09/05/2020 - 10/05/2020 Rytomoczydła L,P,N
15/05/2020 - 16/05/2020 Dąbrówka ZR, ZT, KTWK - ODWOŁANE
06/06/2020 Ciosny L,P,N,1*
06/06/2020 - 07/06/2020 Rytomoczydła L,P,N
12/06/2020 - 14/06/2020 Białka CEI1* 100, CEI2* 70+(2), ZO/CEN 1*, N, P2, P, L - ODWOŁANE
27/06/2020 Bieruń ZT, ZR L,P,N
04/07/2020 Ciosny ZR L,P,N,N1
11/07/2020 Kocieczyn ZR L, P, N - ODWOŁANE
19/07/2020 Bieruń N, P, L, ZT Kuce L
19/07/2020 Rytomoczydła L,P,N
01/08/2020 Ciosny ZR L,P,N,N1
01/08/2020 Dąbrówka ZR - L, P, P2, N
01/08/2020 - 02/08/2020 Rytomoczydła L,P,N,1*
08/08/2020 Kocieczyn ZR L, P, N - ODWOŁANE
16/08/2020 Bieruń L, P, N, kuce specjalny
21/08/2020 - 22/08/2020 Szarłat Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza L,P,N - ODWOŁANE
22/08/2020 Dąbrówka - ODWOŁANE
23/08/2020 Rytomoczydła L, P, P2, N
10/09/2020 - 11/09/2020 Kliczków MPMK, CEI3*, ZT
11/09/2020 - 12/09/2020 Kliczków MPS, MPJiMJ, CEN, ZR, CEI1*, CEIY1*, CEI2*, CEIY2*
04/10/2020 Rytomoczydła
23/10/2020 - 24/10/2020 Michałów - ODWOŁANE
24/10/2020 Bieruń ZR L,P,N + ZT - ODWOŁANE
31/10/2020 Ciosny

2021

DataMiejsce
17/04/2021 Ciosny - Odwołane z powodu zakazu związanego z regulacjami COVID
24/04/2021 Ciosny - Odwołane
30/04/2021 - 01/05/2021 Dąbrówka L, P, P2, N - Odwołane
08/05/2021 Ciosny - Odwołane
08/05/2021 Dąbrówka L, P, P2, N
14/05/2021 - 15/05/2021 Róża wiatrów - Pustynia Błędowska (gmina Klucze) ZR L,P,P1,N,N1; ZT
22/05/2021 Ciosny
12/06/2021 Ciosny
19/06/2021 - 20/06/2021 Białka ZR 20, 40, 60, 80, 100, CEI1* 100
03/07/2021 Bieruń ZT, ZR L, P, N
08/07/2021 - 10/07/2021 Kliczków MPS, MPJ i MJ, CEI 1-3*, ZT, ZR
06/08/2021 - 07/08/2021 Ciosny MPMK
21/08/2021 Bieruń
21/08/2021 Rytomoczydła
27/08/2021 - 28/08/2021 Zabajka ZR, ZT
24/09/2021 - 25/09/2021 Zabajka ZR, ZT, MO - Odwołane
01/10/2021 - 02/10/2021 Szarłat - ZR L,P,N; ZT; Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - Odwołane
09/10/2021 Ciosny - Odwołane
23/10/2021 Rytomoczydła - MWiM
27/11/2021 Bieruń

2022

DataMiejsce
26/03/2022 Bieruń
02/04/2022 Ciosny - Odwołane
23/04/2022 Ciosny
23/04/2022 - 24/04/2022 KTWK Dąbrówka ZR 1*, N, P, P2, L
07/05/2022 Ciosny - Odwołane
08/05/2022 Łopuszka Mała ZR i ZT
14/05/2022 Ciosny
28/05/2022 Bieruń - L, P, N, ZT
28/05/2022 Rytomoczydła - L, P, P2, N - Odwołane
05/06/2022 Łopuszka Mała ZR L, P, N i ZT
11/06/2022 Ciosny - Odwołane
25/06/2022 - 26/06/2022 Białka - CEI 1*, CEN 1* MPJ i MJ
02/07/2022 Ciosny
16/07/2022 Dąbrówka ZR, MM - Odwołane
16/07/2022 Rytomoczydła - MWiM, L, P, P2, N, 1* - Odwołane
30/07/2022 - 31/07/2022 Białka - CEI 1*, CEN 1*, L, P, N - Odwołane
06/08/2022 Ciosny - Odwołane
06/08/2022 Przymiłowice - N, P, L
12/08/2022 - 14/08/2022 Kliczków - MPS, CEI 3*, CEI 2*, CEI 1*, CEIYJ 2*, CEIYJ 1*
03/09/2022 Ciosny
10/09/2022 Zatory - L,P, N, 1* - Odwołane
23/09/2022 - 24/09/2022 Dolina Gawora - MPMK
01/10/2022 Rytomoczydła - L, P, P2, N, 1*
02/10/2022 Łopuszka Mała ZR i ZT
12/11/2022 Bieruń

2023

DataMiejsce
01/04/2023 Ispina - ZR L, P, N; ZT LL, L
22/04/2023 Ciosny
05/05/2023 - 06/05/2023 Dabrówka KTWK, Mistrzostwa Małopolski, L,P, N, ZT
13/05/2023 Bieruń ZR L, P, N; ZT
27/05/2023 Ciosny - Odwołane
02/06/2023 - 03/06/2023 Ispina - ZR L, P, N; ZT LL, L
10/06/2023 Łóśno - Odwołane
30/06/2023 - 02/07/2023 Walewice MPS, MPJiMJ
06/08/2023 Olsztyn Jurajski ZR L,P,N, ZT
25/08/2023 - 26/08/2023 Dąbrówka ZR L,P, P1, N, ZT
22/09/2023 - 23/09/2023 MPMK Olsztyn Jurajski, Blue Arabians
14/10/2023 Ciosny ZR
21/10/2023 Bieruń ZR, ZT

2024

DataMiejsce
23/03/2024 Ispina - rajd treningowy
06/04/2024 Ciosny - Odwołane
13/04/2024 Ispina L,P,N, ZT
20/04/2024 BIERUŃ L, P, N, ZT
27/04/2024 Dąbrówka
18/05/2024 Bieruń
18/05/2024 Ciosny - Odwołane
26/05/2024 KOLANO (Kaszuby) ZR L, P, N, ZT
07/06/2024 - 09/06/2024 Ogrodzieniec ZR L,P, N - Mistrzostwa Polski Południowej, ZT, ZO CEN 1*, CEN2*, CEI1*, CEYJ 1*, CEI2*, CEYJ 2*
28/06/2024 - 30/06/2024 Klikowa L, P, ZT
14/09/2024 - 15/09/2024 Michałów - MPMK, L,P,N, ZT
04/10/2024 - 06/10/2024 Kościelna Wieś - MPS i MPJ i JM
19/10/2024 Ispina L,P,N, ZT